Mados namų papuošalų kryptys

Posted by admin 31/01/2016 0 Comments

Chanel 

Su savo deimantų, safyrų perlų ir kristalų lietum tęsia prabangos ir stiliaus kelionę. Ši nereali deimantų ir safyrų apyrankė sukurta tarsi iš skysto kristalo. Šis gaminys ne tik įspūdingiausias iš Chanel naujosios kolekcijos, bet ir pats subtiliausias. Apyrankei pagaminti sugaišti mėnesiai, nes preciziškai „įsodinti“ brangakmenius į kriauklę (mother of pearls) laikui reiklaus darbas.
 

Boucheron 

158 metų mados istorija atgimsta. 2016-iesiems siūlomi gaminiai, kur derinama juoda ir balta spalvos, bei kelios ryškios detalės. Na, ne šiaip sau detalės... Ši gyvatė inkrustuota juodais ir baltais deimantais, o ryškios akys – raudonieji rubinai. Boucheron šiam sezonui, kaip ir daug garsių namų, siūlo rinktis gyvūnų motyvų papuošalus: gulbės, pandos, katės, tigrai, zebrai, gyvatės ir kiti.

 

De Beers 

Gal atkreipėte į kai kuriuos Adele ar Kate Winslet papuošalus: subtilus sagutis plaukuose, lengvų formų koljė, geometriniais raštais papuoštos apyrankės – tai De Beers namų stilius. Šis subtilus (na, jei 2500 deimantų yra kažkiek subtilu J ) koljė sukurtas taip, kad atrodytų, jog akmenys tiesiog jame plaukia.
 

Dior 
Jaunasis Christian Dior labai mėgo sodininkauti vaikystėje. Mamos sodas Granville, Normandijoje buvo tam puikiausia vieta. Tad nenuostabu, kad dizainerė Victoire de Castellane „atkūrė“ vaikystės prisiminimus ir pažvelgė vaiko akimis į gėles, paprastas ir laisvas gamtos formas. Jausmas toks, kad patys papuošalai turi savo gyvenimą.

 

Elie Top 

Elie Top buvo „apsėstas“ minčių apie katedras, senus žemėlapius, simboliais, kompasais ir panašiais daiktais nuo 6-erių metų. Šiuo metu, jis „užsikabino“ už „Game of Thrones“ (Sostų kovos, nors, nežinau, kodėl lietuviams vertėjams reikėjo šį serialą pervadinti Sostų karai, kai ten tikrai ne vien apie karus, bet ir labaaaai daug žaidimų. Ne į temą -  dieviname šį serialą! Kam per 18 – rekomenduojame, drąsiai!) ir šių metų kolekcija lakoniškai vadina „futuristiniai viduramžiai“. Šis įspūdingas žiedas gali keisti centrinę detalę ir atrodyti, kaip visai kitas papuošalas.  

 

Sabine Getty 

Šių metų kolekcija skirta „šlovinti“ topazą. Sabine Getty, Londone įsikūrusi juvelyrikos dizainerė, savo įkvėpimu šių metų kolekcijai laiko Memfio meno judėjimą.
 

Write a Comment